© 2023 ebwavecs.com

STRONA GŁÓWNA

Kiedy byłam małą dziewczynką, moja babcia na dobranoc opowiadała mi bajki. Nie czytała, opowiadała. Uwielbiałam je! To było coś niesamowitego, choć wtedy nie zdawałam sobie sprawy z tego jak wyjątkowe to doświadczenie.

Gdy pojawiły się magnetofony kasetowe..... tak, dawno dawno temu to było :) rodzice kupili mi jeden razem z kilkoma bajkami na kasetach.Oczywiście między innymi była tam też "Alicja w krainie czarów". Słuchałam ich w kółko i nigdy mi się nie znudziły. Przenosiły mnie w cudowny świat mojej własnej wyobraźni.   Dziś w świecie cyfrowym kiedy nasze oczy wciąż wpatrują się w ekrany, znów do łask powraca świat dźwięków. Tym bardziej że słuchanie w codziennym pędzie jest łatwiejsze, bo pozwala nam równocześnie robić inne rzeczy, które nie wymagają całkowitego jednoczesnego skupienia umysłu i ciała.

Mnie słuchanie pozwoliło chętniej robić rzeczy za którymi nie przepadam w domu, np składanie prania. Nie znoszę tego, tymczasem od kiedy połączyłam je ze słuchaniem podcastowych opowieści, wkurzam się że tak mało tego prania było. :))

  W podcastach znajdziecie opowieści na każdy temat który Was interesuje, ja zapraszam Was do swojej podcastowej opowieści. O czym będzie? Dowiecie się słuchając.

 

 

*** Chcesz się ze mną podzielić swoja opinią na temat tego odcinka - skomentuj! Chętnie poznam Twoje zdanie

               Alicja Aleksandrowicz
                     PHOTOGRAPHY

Skąd ten pomysł?

31 marca 2021