31 marca 2021

Skąd ten pomysł?

               Alicja Aleksandrowicz
                     PHOTOGRAPHY

Kiedy byłam małą dziewczynką, moja babcia na dobranoc opowiadała mi bajki. Nie czytała, opowiadała. Uwielbiałam je! To było coś niesamowitego, choć wtedy nie zdawałam sobie sprawy z tego jak wyjątkowe to doświadczenie.

Gdy pojawiły się magnetofony kasetowe..... tak, dawno dawno temu to było :) rodzice kupili mi jeden razem z kilkoma bajkami na kasetach.Oczywiście między innymi była tam też "Alicja w krainie czarów". Słuchałam ich w kółko i nigdy mi się nie znudziły. Przenosiły mnie w cudowny świat mojej własnej wyobraźni.   Dziś w świecie cyfrowym kiedy nasze oczy wciąż wpatrują się w ekrany, znów do łask powraca świat dźwięków. Tym bardziej że słuchanie w codziennym pędzie jest łatwiejsze, bo pozwala nam równocześnie robić inne rzeczy, które nie wymagają całkowitego jednoczesnego skupienia umysłu i ciała.

Mnie słuchanie pozwoliło chętniej robić rzeczy za którymi nie przepadam w domu, np składanie prania. Nie znoszę tego, tymczasem od kiedy połączyłam je ze słuchaniem podcastowych opowieści, wkurzam się że tak mało tego prania było. :))

  W podcastach znajdziecie opowieści na każdy temat który Was interesuje, ja zapraszam Was do swojej podcastowej opowieści. O czym będzie? Dowiecie się słuchając.

 

 

*** Chcesz się ze mną podzielić swoja opinią na temat tego odcinka - skomentuj! Chętnie poznam Twoje zdanie

STRONA GŁÓWNA

© 2023 ebwavecs.com