Alicja Aleksandrowicz
                     PHOTOGRAPHY

para młoda na sesji, chrzest dziecka, dziecko komunijne

STRONA GŁÓWNA

08 kwietnia 2021

Pierwszy odcinek już jest!

STRONA GŁÓWNA

© 2023 ebwavecs.com

    W sieci właśnie pojawił się pierwszy odcinek mojego podcastu.  Hurra!
A Ty? Czy wiesz już co to podcast, czy też ta wiedza jeszcze do Ciebie nie dotarła? Jest wiele osób, które jeszcze nie miały okazji spotkać się z tym pojęciem, więc jakby co nie martw się - nie jesteś sam.


    W skrócie i "po chłopsku":):

podcast to rodzaj audycji radiowej, której możesz posłuchać podobnie jak audiobooka, tyle że zupełnie za darmo. Tematów podcastów jest całe mnóstwo, więc każdy może znaleźć tam informacje które akurat jego interesują. Podcasty pozwalają dokształcić się w jakiejś dziedzinie np. w marketingu, sprzedaży, prowadzeniu restauracji i wielu wielu innych, bez angażowania Twojego czasu na wyłączność.
Możesz poznawać nowe miejsca i ludzi, zdobywać wiedzę słuchając (albo świetnie się bawić kiedy wybierzesz podcast rozrywkowy), a jednocześnie biegać, ćwiczyć, sprzątać, podróżować.... co tylko chcesz. Czy to nie cudowne?

A wszystko dzięki temu, że możesz słuchać w dowolny najwygodniejszy dla Ciebie sposób, np. z youtube, strony www (dźwięk odtwarza się nawet gdy ekran telefonu jest zablokowany). Podcastów możesz do też słuchać  w dedykowanej aplikacji w Twoim telefonie. Ten sposób jest wykorzystywany najczęściej, bo przecież telefon masz zawsze pod ręką.
    Każdy nowy telefon ma już w standardzie zainstalowaną aplikację do podcastów. Ja używam spotify. Zaletą posiadania dedykowanej aplikacji jest możliwość subskrybcji danej audycji, dzięki czemu zostajesz automatycznie powiadomiony kiedy w sieci pojawi się nowy odcinek. Aplikacja pamięta też za Ciebie, które odcinki już zostały odsłuchane, albo w którym miejscu słuchanie zostało przerwane. Dzięki temu nie musisz pamiętać gdzie ostatnio skończyłeś/skończyłaś słuchać.

  Mój podcast jest związany z moją pracą czyli fotografią, ale nie o niej w nim opowiadam. Fotografując poznaję wiele nowych osób, odwiedzam różne miejsca i o nich chcę Ci opowiadać w moim podcaście. Jeśli chcesz wyruszyć ze mną tę podróż - zapraszam!
Zasubskrybuj w swojej aplikacji: "AUDIOfotoGRAFKA", lub wejdź do zakładki
podcast na tej stronie.

 

                              Do usłyszenia!