Alicja Aleksandrowicz
                     PHOTOGRAPHY

para młoda na sesji, chrzest dziecka, dziecko komunijne

STRONA GŁÓWNA

11 lipca 2022

Sezon ślubny 2022/2023/2024

STRONA GŁÓWNA

© 2023 ebwavecs.com

Jest środek lata i wszyscy myślą o wakacjach, a wakacje to doskonały moment na romantyczne oświadczyny. Do tego jest środek sezonu ślubnego, a to czas który również sprzyja planowaniu przyszłych wesel.  Bawiąc się na weselach u bliskich, zaczynacie myśleć o własnym .... Jeszcze może bez konkretów bo cieszycie się wakacjami, jednak przyszłe pary pomału zaczynają się rozglądać za usługodawcami na swój ślub.
Jedni planują tą ważną dla siebie uroczystość z dużym wyprzedzeniem (rok czy dwa), bo ślub i wesele to też koszty i to nie małe, a ilość terminów u wymarzonej fryzjerki, makijażystki, dj'a czy fotografa jest ograniczona.
Są też tacy, którzy podchodzą do tego tematu dokładnie odwrotnie i planują w stylu last minute. Które podejście jest właściwe? Oba - bo to wynika z konkretnych charakterów i dostępności funduszy :) a sytuacja na rynkach finansowych z dnia na dzień się zmienia.

Jeśli więc planujesz swój ślub z wyprzedzeniem i chcesz mieć pewność że Twój termin będzie dostępny u konkretnych usługodawców - napisz do nich już teraz i  zarezerwuj swój termin na 2023 czy 2024 rok. Rezerwując teraz, będziesz mieć gwarancję że Twoje zaplanowane koszty nie wzrosną niespodziewanie. Jeśli natomiast należysz do tej drugiej grupy osób i planujesz ślub i wesele jeszcze w tym roku: nic straconego - nie wszystkie terminy są sprzedane, a niektóre zwalniają się czasem w ostatniej chwili, więc nie trać nadziei i napisz jak najszybciej. Być może Twój termin wciąż jest wolny.