Alicja Aleksandrowicz
                     PHOTOGRAPHY

Panna młoda z ojcem wchodzi do Kościoła

   Reportaż to specyficzna dziedzina fotografii. Zapraszasz fotografa na chwilę do swojego życia, aby spędził z Tobą kilka godzin, cały dzień…  aby udokumentował wszystko co wtedy wokół Ciebie się dzieje, a Ty nie będziesz się o nic  martwić.
Myślisz, każdy przecież może zrobić takie zdjęcia, każdy ma pod ręką aparat w telefonie, a niektórzy członkowie rodziny mają zupełnie profesjonalny sprzęt, który zawsze zabierają ze sobą na ważne uroczystości.

Po co więc Ci fotograf?

Ja jako fotograf na Twoim przyjęciu, patrzę i widzę wszystkie zdarzenia zupełnie inaczej niż Twoi bliscy. Obserwuję Wasze zachowania, poluję na szczególne momenty, staram się być ale nie przeszkadzać i nie zakłócać tego co się wokół Was dzieje.

Jednocześnie jestem i możecie liczyć na moją pomoc: kiedy czegoś nie jesteście pewni, zawsze możecie mnie zapytać….. z racji tego że częściej niż przeciętny człowiek uczestniczę w ślubach, komuniach i chrzcinach, mam trochę więcej doświadczenia … więc np. kiedy nie wiesz, w którym momencie zapalić i zgasić świecę na chrzcie – na pewno Ci pomogę. Możesz na mnie liczyć.

   Zapewniam Cię że na fotografiach które otrzymasz, zobaczysz całe zdarzenie z zupełnie innej perspektywy, a jednocześnie wszystkie ważne dla Ciebie momenty się na nich pojawią.
Zadbam też o to, żeby cyfrowe zdjęcia nie pozostały na zawsze gdzieś w chmurze. Otrzymasz ode mnie najważniejszą część reportażu – gotowe wydruki, namacalne fotografie, którymi będzie można się bez wstydu i zażenowania przed rodziną pochwalić, przy okazji rodzinnych spotkań. Wydruki, które po wielu latach nadal będą Ci przypominać ten ważny dla Ciebie dzień, jakby to było wczoraj.Ja przygotuję Twoją pamiątkę, a Ty skupisz się tylko na najważniejszych dla Ciebie wydarzeniach i momentach.

   Czy nie o takiej właśnie pamiątce z tego dnia marzysz?


CENNIKI:

STRONA GŁÓWNA

© 2023 ebwavecs.com

KOMUNIA 


CHRZEST


REPORTAŻ ŚLUBNY SKRÓCONY

PEŁNY REPORTAŻ  ŚLUBNY