CENY I REZERWACJA

               Alicja Aleksandrowicz
                     PHOTOGRAPHY

SESJE W STUDIO


    Pamiętasz te czasy, kiedy mama zabierała Cię do pana fotografa na zdjęcie w studio?
Takie sesje wykonywało się na specjalne okazje: komunia, chrzest, ślub, ale też żeby zrobić sobie zdjęcie do dowodu, legitymacji szkolnej….Po tych sesjach – słowo fotograf często kojarzy Ci się z ciemnym, wielkim, zakurzonym pomieszczeniem, grubymi zasłonami i z poważnym panem, który mówi: „uśmiechnij się, ptaszek leci”, albo „pośliń usta żeby ładnie wyszło”…. po czym wyginał Cię boleśnie na wszystkie możliwe strony.

Pamiętasz to?

   Spokojnie, te sesje odeszły już w niepamięć. Nadeszła era telefonów komórkowych z wypasionymi, wspaniałymi aparatami, którymi każdy może sobie zrobić świetne zdjęcie. W dodatku taki aparat wyposażony jest w filtry, które sprawiają że na zdjęciach zawsze wychodzisz dobrze. Twoja cera jest gładka, zęby białe, oczy wielkie i wyraziste, żadnych pryszczy….ahh!

Zastanawiasz się czemu w lustrze nie wyglądasz tak ładnie? Zastanawiasz się czy ta dziewczyna którą tak świetnie znasz z FB, jest nie do poznania na ulicy? Zdjęcia z komórki to fantastyczna zabawa, i doskonała pamiątka np. z wakacji…
ale są takie chwile, kiedy chcesz być znów sobą, chcesz zobaczyć siebie naprawdę, chcesz mieć fotografię na której Twoje dziecko zobaczy Ciebie taką/takim jakim byłeś w wieku dwudziestu lat, trzydziestu lat, tak aby mogło sobie porównać siebie w tym wieku do Ciebie – prawdziwej/prawdziwego a nie tego z filtra.

Dlatego po wielkim boomie na zdjęcia z komórki, które możemy sobie zrobić zawsze i wszędzie, wracają czasy fotografii studyjnej. Jednak jest to fotografia zupełnie inna niż ta, którą pamiętasz. Teraz odwiedzasz studio po to żeby mieć fotografie w jakości która pozwoli Ci na ich powiększenie i powieszenie w salonie. Odwiedzasz aby zobaczyć siebie z w najlepszym wydaniu ale jednak tym prawdziwym, bez sztucznych filtrów.

   Teraz w fotografii najcenniejsze są emocje, rodzinne relacje. Takiej pamiątki oczekujesz i taka jest teraz studyjna fotografia.
Spotkaj się ze mną w studio, wybierz okazję i zarezerwuj sesję.


PLENERY


Jeśli kochasz naturę, ruch, zabawę, podróże, .... umów się ze mną w plener:
wiosną zapraszam Cię na sesję w kwiatach, 
latem na zachód słońca, 
jesienią w kolorowe liście, 
a zimną tam, gdzie biały puch tworzy bajeczną krainę.

 

 

STRONA GŁÓWNA

© 2023 ebwavecs.com