Idź do REPORTAŻ SKRÓCONY

               Alicja Aleksandrowicz
                     PHOTOGRAPHY

STRONA GŁÓWNA

© 2023 ebwavecs.com

Pełny Reportaż ze Ślubu i Wesela

Reportaż jest jak film, choć to nie film..

......to Twoja historia opowiedziana fotografiami. Dlatego nie powiem Ci że dostaniesz 50,100,200 zdjęć. Otrzymasz ich tyle, aby Twoja historia z momentu kiedy jestem z Tobą, została opowiedziana w pełni. Otrzymasz też ich tyle, aby Cię nie znudziła. Unikam powielanych, podobnych ujęć.  Moja opowieść o Tobie ma być ciekawa, wciągająca jak dobry film i zawierać wszystkie ważne elementy – np. zdjęcia pozowane z rodziną. Dlatego w tej ofercie nie znajdziesz informacji – 50, 100, 200 zdjęć, ale: minimum 250….i tak dalej.  To minimum, nie wzięło się z nikąd, wyznaczyłam je na podstawie swoich dotychczasowych doświadczeń, ale rzadko na nim się zatrzymuję.

Jak wygląda pełny reportaż?
Jestem z Tobą tego dnia przez 12 godzin. To wystarczy aby stworzyć ciekawą opowieść, w której znajdą się wszystkie ważne momenty:
Wasze przygotowania, błogosławieństwo, zaślubiny, pierwszy taniec, podziękowania, zabawy aż do oczepin.
Twoja historia będzie pełna, prawdziwa. Kiedy będziesz ją oglądać, poczujesz jakbyście znów tam byli. Znów będziecie czuli wzruszenie, radość. Być może wracając do tego dnia w albumie, znów spotkacie osoby których potem już z Wami nie będzie: ukochaną babcię, pradziadka...rodzinę, z którą rzadko macie okazję się spotkać, bo mieszkacie zbyt daleko od nich, lub poprostu już ich tutaj nie ma.

Pakiety skomponowałam tak, aby każdy znalazł coś co dla niego jest najważniejsze. Wszystkie zawierają podobny czas fotografowania i podobną ilość zdjęć. 
Ale są w nich tez różne dodatki, które dla jednych są bardziej a dla innych mniej istotne.

Np. plenerowa sesja poślubna w innym dniu. To okazja żeby wskoczyć znów w swoje ślubne kreacje i wybrać się na sesję ....w górach, w mieście.... wybierz gdzie Ci się marzy?

Albo sesja przedślubna: przyda się, żeby poznać się lepiej z fotografem, a Wasze zdjęcia będą idealne do zaproszeń ślubnych, księgi gości, czy podziękowań dla gości w dniu ślubu.

Wydruki: wystarczą Ci piękne odbitki z całego reportażu? (cała rodzina może je w święta oglądać równocześnie, podając każde zdjęcie z rąk do rąk). A może marzysz o pięknym grubym albumie, w którym cały Twój reportaż się zmieści? 
A może chcesz otrzymać pakiet jednakowych albumów  i podarować rodzicom każdej ze stron album podobny do Waszego. Rodzice mając swój własny nie będą musieli pożyczać Waszego żeby pochwalić się wszystkim znajomym. Będą go też mogli otworzyć zawsze kiedy za Wami zatęsknią.

Galeria dla Ciebie i od Ciebie dla Twoich gości: od teraz nie musisz się już składać swoim gościom obietnic bez pokrycia. Oni pytają, Ty odpowiadasz że wyślesz, a kończy się jak zwykle. Zapominasz o kimś zupełnie nieświadomie .... i pozostaje niesmak.
U mnie Twoi goście i Ty, w dniu sesji dowiedzą się kiedy i gdzie będą mogli obejrzeć zdjęcia. Nie będą musieli czekać w nieskończoność, na bliżej nieokreślony termin, ani Ty nie będziesz musiała pamiętać, czy wszystkim wysłałaś link. Jak to działa? Przekonasz się osobiście, kiedy będę Ci szczegółowo prezentować moją ofertę, o ile cennik który zamieściłam poniżej jest dla Ciebie atrakcyjny.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

58-420 Lubawka

fotoAaleks@gmail.com

697 835 704

Zapytaj o termin