Alicja Aleksandrowicz
                     PHOTOGRAPHY

STRONA GŁÓWNA

27 lipca 2021

Lato 2021

STRONA GŁÓWNA

© 2023 ebwavecs.com

    Sezon ślubny ruszył pełną parą! Nareszcie! Ruszyły wesela i nie tylko. Lato w pełni więc wszyscy nadrabiamy zaległości. Czujemy że odzyskaliśmy wreszcie wolność, ale boimy się też że to tylko na chwilę, więc chcemy się tą wolnością nacieszyć na zapas.
    W mojej pracy widać to doskonale: zapytań o sesje nie brakuje, ślubów również - zarówno tych planowanych i przekładanych wcześniej, jak i tych "last minute".
Cieszę się bardzo!  Uwielbiam pracować w takim tempie :) uwielbiam jak się dzieje i uwielbiam się z Wami spotykać, rozmawiać, poznawać Was, bawić się z Wami i wzruszać kiedy ze łzami w oczach składacie sobie przysięgę, a potem dziękujecie rodzicom za wychowanie. Ehh..

    Pomiędzy sesjami a ich wywoływaniem, pomału i z opóźnieniem szykuję Wam kolejny odcinek podcastu, w którym Paulina i Łukasz opowiadają o swoim niedawnym ślubie (zaledwie wczoraj minął miesiąc)
O jego planowaniu, przekładaniu, niepewności, stresie z tym związanym.  O stresie związanym również z samym covidem i jego ciągłą obecnością w naszym życiu. Uda się, nie uda, goście dojadą i wrócą zdrowo? Milion pytań i żadnej pewnej odpowiedzi. Wiecie sami jak to jest.
Mam nadzieję, nasz rozmowa o ich ślubnych przygotowaniach i rozterkach Was zainteresuje - montaż trwa.
Potrwa jeszcze chwilę, bo najważniejsze jest dla mnie abyście nie musieli czekać na swoje zdjęcia. Ja nienawidzę czekać, więc nie mogę pozwolić abyście Wy czekali dłużej niż to niezbędne.
    Fajnie jest usłyszeć - "to już? gotowe? naprawdę? wow! ;) Zatem - do usłyszenia - zaglądajcie do mnie czasem.

Wasza fotograf'ka