Alicja Aleksandrowicz
                     PHOTOGRAPHY

STRONA GŁÓWNA

07 listopada 2022

Idą święta

STRONA GŁÓWNA

© 2023 ebwavecs.com

      Zakończył się sezon ślubny. Za oknem zimno i plucha. To czas kiedy zaczynamy pomału przygotowywać się do świąt Bożego Narodzenia. Sklepy już dawno są gotowe na święta, a ich półki uginają się pod ciężarem świątecznych ozdób. Niektórych to zachwyca, innych wkurza że jeszcze przecież nie czas, zwłaszcza kiedy świąteczne ozdoby pojawiają się przed Dniem Wszystkich Świętych.
Dla mnie, jak i zapewne dla Ciebie to przecież czas wyciszenia i wspominania bliskich, a nie myślenia o choince ... ale biznes rządzi się swoimi prawami. 

   Teraz kiedy listopad rozpoczął się na dobre, świąteczne przygotowania startują również w moim studio. Pomału rozpoczynam przygotowanie świątecznych scenek do minisesji, aby móc wkrótce zaprosić Cię z rodziną na odświętne zdjęcia. Liczę, że wspólnie podczas tych sesji będziemy bawić się jeszcze lepiej jak w poprzednim roku :) 
   Wkrótce pojawi się w tej kwestii więcej informacji, a jeśli byłaś już kiedyś u mnie na sesji i zostawiłaś mi swoje dane kontaktowe, w pierwszej kolejności Ty otrzymasz informacje o tym że pojawiły się zapisy.
   Zatem, do zobaczenia na sesjach!