30 kwietnia 2021

Czy okulary pasują do sukni ślubnej?

               Alicja Aleksandrowicz
                     PHOTOGRAPHY

Bierzesz ślub i zastanawiasz się czy powinnaś w tym dniu zdjąć okulary?
 

Nawet jeśli nie wychodzisz za mąż i kochasz swoje okulary, które w ogóle Ci nie przeszkadzają ale chciałabyś czasem założyć stylizację w której akurat lepiej wyglądasz bez okularów, albo zaszaleć latem zakładając okulary słoneczne, bo akurat jakieś wpadły Ci w oko w drodze na plażę...


Z kolejnego odcinka dowiesz się od czego zacząć przygodę z soczewkami kontaktowymi. Czy są wygodne, czy czuć je w oku?

A może Twoje oczy widzą idealnie, nigdy nie nosiłaś okularów ale chciałabyś zaszaleć, zmienić kolor oczu i chcesz kupić sobie zerowe soczewki na próbę, ale nie wiesz jaki jest pierwszy krok?

 

Zapraszam Cię do wysłuchania.

 

Dlaczego AUDIOfotoGRAFKA?

w moim podcaście opowiadam o ludziach, miejscach i problemach z którymi stykam się tworząc fotograficzne reportaże, mam nadzieję że w tych opowieściach znajdziesz coś dla siebie i posłuchasz z przyjemnością.

Jeśli spodoba Ci się mój podcast, zasubskrybuj go w swojej aplikacji aby nie przegapić nowych odcinków. Pojawiają się średnio raz w miesiącu. Zostaw też po sobie ślad: skomentuj, napisz co myślisz Ty w tym temacie. Chętnie poznam Twoją opinię. A może chcesz dowiedzieć się o mojej pracy czegoś konkretnego? Daj znać jakie tematy Cię interesują w tej kwestii.

 

Więcej o mnie w sieci:

Facebook -> Kliknij

Instagram ślubnie -> Kliknij

Instagram rodzinnie -> Kliknij

 

Do usłyszenia. Twoja ulubiona fotograf'ka :)

 

STRONA GŁÓWNA

© 2023 ebwavecs.com